bydgoski dwumiesięcznik kulturalny

SPLOT NIESKOŃCZONOŚCI LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2017

MAKSYMILIAN GWINCIŃSKI
Splot Nieskończoności listopad-grudzień 2017r.

bydgoski dwumiesięcznik kulturalny

Po przeczytaniu wszystkich artykułów niniejszego wydania Splotu dotarło do mnie, że w ogóle nie jesteśmy modni. Rozpoczęliśmy działalność naszego bloga, na którym znajdziecie nie tylko teksty z dwumiesięcznika, ale i cały ogrom innych ciekawych artykułów. Jak są nasze pierwsze wrażenia?

Pierwszy wniosek jaki nam się nasunął to ten, o którym pisałem w pierwszym zdaniu. Nie jesteśmy modni. Tylko niektóre z  publikowanych przez nas tekstów tyczą się dzieł współczesnych. Większość treści stanowią jednak opisy i interpretację rzeczy pomijanych bez wyraźnego powodu w kulturze naszych czasów. Drugi wniosek to ten ważniejszy, czyli to, że jesteście z nami i czytacie co mamy wam do zaprezentowania w sieci.

W ostatnim tegorocznym numerze znajdziecie m. in relację z festiwalu Fonomo, błyskotliwe i zabawne opowiadanie pt. „365 godzin śledztwa nadinspektora Borewicza”  autorstwa Dariusza Bednarczyka czy artykuły o niezwykłych ludziach jakimi byli Ida Lewis oraz Stefan Themerson. Za nami rok ciężkiej pracy. Mamy wiele nowych pomysłów i możecie być pewni, że jeśli pozostaniecie z nami to nie zawiedziecie się. Miłego czytania!

Splot Nieskończoności nr 6

Dodaj komentarz