O nas

Splot Nieskończoności

to niezależny dwumiesięcznik kulturalny. Jego głównym celem jest promowanie młodych twórców z całej Polski, stworzenie przestrzeni służącej do wymiany myśli, idei i wartości oraz przekazywanie informacji na temat bydgoskiej kultury. W każdym wydaniu znaleźć można trochę literatury, trochę nauki, a także informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych w Bydgoszczy.

Dwumiesięcznik jest darmowy, tak wersja elektroniczna PDF, jak papierowa.

Nasz dwumiesięcznik znajdziesz w Bydgoszczy w miejscach:

Klub Mózg, Kawiarnia Po Co, Pub Cybermachina, Sklep i kawiarnia Landschaft,  Miejskie Centrum Kultury, WiMBP w Bydgoszczy, Biblioteka Główna UKW 

oraz w wersji elektronicznej : splot ∞

DLA AUTORÓW

Propozycje artykułów zarówno do dwumiesięcznika, jak i na bloga należy przesyłać w wersji elektronicznej mailem na adres splotnieskonczonosci@gmail.com.
 

Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany tytułów, skracania oraz redagowania tekstów, o ile nie wypacza to sensu oryginału. Nadesłane artykuły trafiają do bazy tekstów co jest jednoznaczne z tym, że mogą być opublikowanie w różnych interwałach czasowych od momentu nadesłania oraz w formie wybranej przez redakcję (dwumiesięcznik lub blog). Tekst nie może być wcześniej publikowany. Prosimy o przesyłanie testów w formacie DOC, DOCX, ODT.

Wytyczne dla autorów:

Przyjmujemy artykuły do działów:

Opowiadanie (do 10 000 znaków ze spacjami)

Nauka (do 10 000 znaków ze spacjami)

Sztuki wizualne (do 10 000 znaków ze spacjami)

Film (do 8000 znaków ze spacjami)

Muzyka (do 6000 znaków ze spacjami)

Poezja

Z autorami których tekst przekracza podaną wyżej ilość znaków skontaktujemy się indywidualnie.

Zespół redakcyjny: Agnieszka Bykowska, Marcelina Gaworzewska, Maksymilian Gwinciński, Adam Kempa, Ida Krzyżanowka, Flavis Kubiński, Mateusz Lubiewski, Katarzyna Stępień, Miłosz Stupecki, Paweł Szala.

Ekipa Plexus of Infinity